У Львові з’явиться Національний реабілітаційний центр

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
02 грудня 2022, 18:34

 

Верховна Рада України ратифікувала рамкову Угоду між Урядом України та Урядом Республіки Австрія про економічне співробітництво у розвитку проектів.

Відповідний законопроєкт No0176 підтримали 234 народні обранці. Детальніше про ухвалене рішення розповів народний депутат Ростислав Тістик:

“Окрім створення Національного реабілітаційного центру у Львові - Угода передбачає реконструкцію та оснащення Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» у Києві та будівництво і оснащення сучасної університетської клініки у Києві.

Як представник Львівщини впродовж років сприяю та тісно співпрацюю з керівництвом Першого медичного об’єднання міста Львова, на базі якого і з’явиться Національний реабілітаційний центр. За цей час спільно вдалось втілити в життя десятки проектів. Дякую менеджменту лікарні за якісну та результативну взаємодію.

Щиро вболіваю та докладатиму максимум зусиль, в межах своїх повноважень, для допомоги в реалізації проекту Національного реабілітаційного центру у Львові.

Це історичний момент для медичної галузі не лише Львівщини, а цілої України! Вітаю усю медичну спільноту України! Попереду багато роботи та позитивних змін!» - заявив Ростислав Тістик.

Як зазначається в супровідному документі до законопроєкту, прийняття акта створює правові підстави для набрання чинності Рамковою угодою, що сприятиме економічному співробітництву з Урядом Австрії у розвитку пріоритетних проектів, зокрема у сфері інвестицій, інновацій та реалізацій економічних проектів, особливо в галузі медичних технологій та закладів охорони здоров’я, сприяння розвитку сучасної соціальної та навчальної інфраструктури, зокрема розвитку мережі сучасних медичних та професійно-технічних навчальних закладів, розвитку міжнародного економічного співробітництва та ринку страхової медицини в Україні.