Давид Арахамія: Визнання Росії державою-терористом з боку США завдасть найбільшого удару по фінансово-економічній системі РФ

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
29 листопада 2022, 21:10

 

Наступного тижня українська парламентська делегація поїде до США для обговорення питань про створення трибуналу для Росії та визнання її державою-терористом.

Про це заявив народний депутат, голова парламентської фракції «Слуга Народу», член парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Давид Арахамія.

«Через тиждень наша парламентська делегація буде у США саме з питання трибуналу і для напрацювання контактів із новообраним Конгресом, передовсім із лідерами комітетів республіканців. Я вважаю, що ми повернемося з добрими новинами», - сказав політик.

Він додав, що для України найголовніше – це визнання Росії державою-терористом саме Сполученими Штатами Америки.

«У цьому випадку майже жоден банк у світі не буде мати ні з одним російським бізнесом справ. Це буде найбільший удар по російській фінансово-економічній системі. Республіканці зареєстрували такі резолюції й намагаються тиснути на Білий дім. Це буде найжорсткіша відповідь США з точки зору санкцій», - наголосив народний депутат.

За його словами, зараз Верховна Рада намагається задіяти весь спектр парламентських інструментів і парламентської дипломатії в питанні створення міжнародного трибуналу для Росії.

«Ми листами звертаємося до всіх парламентів і намагаємося працювати у стратегіях «один до всіх» та «один до одного». Найважливіше для нас домогтися реакції США, Франції та Німеччини. Ми вже маємо позитивні відгуки», - резюмував Давид Арахамія.