Триваючий терор потрібно зупинити

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
24 листопада 2022, 16:57

На цьому тижні міжнародна спільнота ухвалила два важливих рішення щодо росії. Так, своєю резолюцією Парламентська асамблея НАТО визнала росію державою-терористом, а Європейський парламент – визнав росію державою-спонсором тероризму та державою, яка використовує засоби тероризму.

Як пояснив радник керівника Офісу Президента М. Подоляк ці рішення матимуть ефект репутаційного впливу на країну агресора, адже кремль не зможе бути спонсором та партнером багатьох заходів: спортивних, культурних, політичних, через які росія мала вплив на інші держави.

Спільними зусиллями ми вишукуємо всі можливі способи протидії тероризму у тому вигляді, якому його чинить росія.

Незважаючи на це, терор триває вже 9 місяців, і скоріше за все, продовжуватиметься. росія, будучи неспроможною здолати Збройні Сили України, веде війну з мирним населенням, теплоелектростанціями, лікувальними закладами. Лише вчора, 23 листопада, країна-терорист вчергове завдала масованого ракетного удару по території України, випустивши 67 крилатих ракет повітряного і морського базування.

Більшу частину повітряних цілей силам оборони вдалося знищити, однак є і влучання. Від дій країни-терориста постраждало близько 36 українців, зокрема, загинуло немовля, якому було лише 2 дні. Через масове пошкодження інфраструктури 11 областей залишилося без електропостачання, води, а подекуди і без тепла.

кремль будь-якою ціною намагається нас зламати та відкрито шантажує Україну виконати його вимоги. Навіть вдається до транслювання погроз вустами самопроголошеного президента білорусі про «повне знищення України».

Терор негайно потрібно зупинити, а мирне населення України – захистити!

Закликаю міжнародну спільноту до рішучих дій та впровадження української формули миру. А також звертаюся до наших партнерів надати більше сучасних та ефективних систем ППО і ПРО щоб захистити людей та мінімізувати ушкодження і втрати критично-важливих об’єктів інфраструктури.

Перший заступник Голови Комітету
з питань антикорупційної політики                                                        Я. ЮРЧИШИН