ТСК щодо розгляду справи про вбивства мера Кременчука Бабаєва та судді місцевого суду Лободенка провела виїзне засідання у Полтаві

16 вересня 2022, 13:33

 

Тимчасова слідча комісія щодо розгляду справи про вбивства мера Кременчука Бабаєва та судді місцевого суду Лободенка, яку на початку лютого цього року створила Верховна Рада України, щоб розібратися у цій проблемі,15 вересня 2022 року провела виїзне закрите засідання у приміщенні Полтавської обласної прокуратури.

На засіданні були представники обласної прокуратури на чолі з керівником Антоном Столітнім та Національної поліції з очільником обласного управління Євгеном Рогачовим.

«Спільно з членами ТСК вважаємо, що за результатами роботи у Полтаві потрібно внести зміни до законодавства, які унеможливлять подібні ситуації щодо затягування розслідування вбивств у майбутньому. А також необхідно провести перевірку щодо правомірності відводу всіх суддів різних судових інстанцій, що розглядали кримінальну справу впродовж 8 років», – зазначив голова ТСК Михайло Цимбалюк.