Естонія зголосилася бути головним координатором процесу відновлення Житомирщини

03 жовтня 2022, 17:32

 

У Житомирі відбувся «Перший форум відновлення України», присвячений відбудові й відродженню постраждалих внаслідок російської агресії територій області. Під час заходу підписали тристоронній меморандум між Житомирською ОВА, Овруцькою громадою та Естонським центром міжнародного співробітництва, який розпочинає реалізацію проєкту будівництва нового дитсадка в Овручі за кошти Естонської Республіки.

Участь у форумі взяли міністр економіки й інфраструктури Естонії Рійна Сіккут, посол Естонії в Україні Каімо Кууск, перший заступник голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко, міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, народні депутати, представників місцевих органів влади, громадськості й бізнесу.

Учасник форуму, народний депутат, член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Стріхарський наголосив, що завдяки таким міжнародним партнерам як Естонія ми не лише здобудемо перемогу у війні, а й швидко відбудуємо Україну.

«Сподіваюся, що завдяки прикладу, який демонструє Естонія, інші країни також долучаться до процесу відновлення. Ворог думав, що може нас легко зламати, але ми продовжуємо працювати, вірити в ЗСУ й робимо все можливе, щоб якнайшвидше відновити все, що зруйнували загарбники», – зазначив парламентарій.

Він також додав, що зараз ведеться робота, щоби провести аналогічний форум і на території Черкащини.

«У нас є багато країн-друзів, тож переконаний, що ми знайдемо надійного партнера і для відбудови Черкащини», – резюмував народний депутат.