Волонтери мають бути впевнені: влада відкрита, чує проблеми і прагне їх практично вирішити, – Руслан Стефанчук

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
30 вересня 2022, 13:50

 

Волонтери мають бути впевнені: влада відкрита, чує проблеми і прагне їх практично вирішити. На цьому Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук наголосив під час чергової зустрічі з представниками волонтерських організацій, профільних державних установ та Парламенту.  

«Разом з представниками Національного банку, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства внутрішніх справ, членами профільних комітетів Верховної Ради України обговорили проблемні питання, з якими стикаються благодійні фонди», — повідомив  Голова українського Парламенту на сторінці у соцмережі.  

Зокрема, за його словами, мова йшла про питання надмірної бюрократизації валютних операцій, підтвердження походження коштів, які донатять люди, звільнення від обов’язкового звітування, оподаткування доходів. 

Руслан Стефанчук зауважив, що частину цих проблем можна вирішити шляхом внесення змін до законодавства, і Парламент над цим працює. Ще частина питань «потребують роз’яснень, зокрема зі сторони податкової та НБУ, і Парламент сприятиме відповідній комунікації». 

«Головне, аби волонтери були впевнені: влада відкрита, чує проблеми і прагне їх практично вирішити.  Адже ми разом працюємо на загальний результат — нашу Перемогу!», — наголосив Голова Верховної Ради України.