Члени ТСК з питань моніторингу за використанням озброєння розпочали візит до Польщі

Інформаційне управління
02 вересня 2022, 19:18

Голова ТСК Рустем Умєров і член ТСК Ахтем Чийгоз провести зустріч із директором Департаменту військових закордонних справ Міністерства національної оборони, бригадним генералом Богданом Піданті.
Народні депутати поінформували польських колег про створення в українському парламенті Тимчасової Комісії, яка координує моніторинг за використанням та розповсюдженням військової допомоги.
Під час зустрічі обговорено як наразі працюють процеси логістики з моменту формування потреби з українського боку та доставки цієї допомоги в Україну. 
«Почули рекомендації з боку польських партнерів, що можна покращити та полегшити в цих процесах. 
Польща на сьогодні надала Україні найбільше військової допомоги серед усіх європейських країн, так само є лідером і в наданні гуманітарної допомоги українцям. 
Вдячні нашим друзям та робимо все можливо, щоб наша комунікація була відкритою, постійною та чесною», - повідомив Рустем Умєров.
Також під час візиту Голова ТСК Рустем Умєров провів зустріч з Міністром-членом Ради міністрів, Керівником Канцелярії Прем’єр-міністра Міхалом Дворчеком. 
Рустем Умєвров подякував гостю за всеохоплюючу підтримку, яку надає польський уряд та народ українцям в складні часи повномасштабної війни проти нашої країни. 
Голова ТСК поінформував пана Дворчека про створення в українському парламенті Комісії з питань моніторингу за використанням озброєння, яке надають наші партнери.
«Для нас важливо підтримувати діалог з нашими партнерами на всіх рівнях: парламентському, урядовому, оборонному та інших. Будемо тримати постійний контакт», - зазначив Голова ТСК під час зустрічі.