Секретар Комітету з питань економічного розвитку Ярослав Рущишин разом з представниками громад Львівщини обговорили майбутнє індустріальних парків у Львівському регіоні

Інформаційне управління
28 липня 2022, 12:22

«Хоч інвестори поки не вишиковуються в чергу до нашої країни, маємо створити умови для них - необхідно, - зазначає Ярослав Рущишин. - Інвесторами можуть стати не лише іноземні компанії, а й українці. А в період активної релокації бізнесу, індустріальні парки стають неабияк в нагоді. І цю думку ми повинні доносити до суспільства: що таке індустріальний парк і яка його практична користь.»

Секретар Комітету разом з представниками громад Львівщини обговорили законодавчу базу, яка перетворює індустріальні парки на дієвий інструмент з визначеним набором фінансових стимулів, а також відвідали один з 9-ти зареєстрованих в області індустріальних парків - Sparrow Park Lviv, у якому на сьогодні продовжується будівництво і вже є 50% укладених договорів на перший побудований блок.

«Я вдячний народним депутатам, представникам місцевого самоврядування за жвавий інтерес до створення умов для розвитку бізнесу. Це добрий фундамент для перезавантаження нашої економіки» - підсумував секретар Комітету з питань економічного розвитку Ярослав Рущишин.