Заступник голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк: Відновлена Україна потребуватиме широкого спектру технологій

Інформаційне управління
05 липня 2022, 12:52

«Відновлена Україна потребуватиме широкого спектру технологій: від будівництва до планування територій, від транспортних мереж до сучасного зв’язку, від утилізації побутових відходів до побудови бомбосховищ. Деяких технологій в Україні немає, проте ми готові запропонувати механізми, які були б вигідні обом сторонам», - на цьому наголосила під час свого виступу на конференції з питань відновлення України в Лугано Заступник голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

«Ми вже ухвалили найпрогресивніший у Східній Європі закон про концесію. Зараз в нас є декілька механізмів, які допоможуть інвестиційним проектам на рівні держави та приватного сектору. А ще ми плануємо розширити повноваження нашої влади на місцях. Це допоможе створювати спільні проекти з країнами-донорами і компаніями-донорами».