Члени Комітету з питань прав людини закликають уряди і парламенти всіх іноземних держав визнати Російську Федерацію країною, що підтримує тероризм

Інформаційне управління
29 червня 2022, 16:35

     

      Протягом останніх кількох днів держава-агресор значно посилила ракетний обстріл цивільних об’єктів на території України і, фактично, вдалася до терору мирного населення.

       Обстріл житлового будинку та дитячого садочка у Шевченківському районі міста Києва; ракетний удар по торгівельному центру у місті Кременчук Полтавської області; обстріл забороненими касетними боєприпасами житлових кварталів у Харкові; бомбардування багатоповерхівки у м. Миколаєві та пряме ракетне влучання в дві житлові будівлі у місті Очаків Миколаївської області; обстріл цивільного об’єкту у м. Дніпро - все це жахливі злочини проти цивільного населення, які Російська Федерація та її військово-політичне керівництво здійснили на території України лише за останні дні.

       Наслідками цих трагічних подій є десятки життів та сотні понівечених доль звичайних громадян. Від постійних обстрілів люди не встигають оговтуватись, кожного дня з’являються нові повідомлення про загиблих і поранених внаслідок нових ракетних ударів. Тільки за період з 6:00 28 червня по 6:00 29 червня втрати України серед цивільного населення становлять 11 загиблих (з них 2 дітей) та 55 поранених (з них 4 дітей).

       Все це свідчить про намір агресора досягнути своїх військових цілей шляхом залякування мирного населення. Основна мета полягає в позбавленні всіх цивільних осіб відчуття безпеки, де б вони не знаходились. Психологічний тиск, який здійснюється на українців, має всі ознаки терору.

       Члени Комітету закликають уряди і парламенти всіх іноземних держав визнати Російську Федерацію країною, що підтримує тероризм, та здійснити необхідні дії з метою якнайшвидшого реагування на всі злочини проти мирного населення, які чинить держава-окупант на території України.

       Зло повинно бути покарано!