ЄС у рамках сьомого пакета санкцій обговорить обмеження на російський газ

Інформаційне управління
22 червня 2022, 14:16

Європейський Союз продовжує санкційний тиск на росію. У рамках наступного пакету санкцій, лідери країн - членів ЄС можуть запровадити обмеження на імпорт російського газу.

Обмеження або скорочення імпорту газу з росії на даний момент вважається чутливою темою, враховуючи залежність ЄС від російського газу, повідомило Reuters з посиланням на джерело серед європейських дипломатів.

Але за словами дипломатів, близько третини урядів ЄС, переважно північних і східних країн, хочуть, щоб Єврокомісія розпочала роботу над сьомим пакетом санкцій, який враховує ембарго на російський газ.

Нагадаємо, що одразу після затвердження шостого пакету, Польща запропонувала у сьомому ввести обмеження на російський газ.

В своєму останньому відеозверненні Президент України Володимир Зеленський заявив, що вважає, що енергетичний тиск агресора є аргументом для прийняття сьомого пакету санкцій ЄС проти РФ.

«В усіх переговорах незмінно наголошую - сьомий пакет санкцій Європейського Союзу потрібен якнайшвидше. Росія має відчувати постійне посилення тиску за війну і за свою агресивну антиєвропейську політику. Чергові погрози Литві, чергова хвиля енергетичного тиску, чергові порції брехні російських посадовців щодо продовольчої кризи, все це аргументи, щоб погодити сьомий пакет санкцій», - сказав Президент.