Українські парламентарії зустрілися зі своїми колегами із Республіки Чилі

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
26 травня 2022, 11:13

 

24 травня відбулася зустріч Голови Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександра Мережка з Головою Республіканської партії Республіки Чилі Хосе Мануелем Рохо Едвардсом та членами Республіканської партії у Палаті депутатів Крістіаном Арайа та Бенхаміном Морено.

У зустрічі взяв участь співголова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Чилі Артур Герасимов.

Олександр Мережко проінформував чилійських парламентаріїв про воєнні злочини, злочини проти людяності, геноцид Українського народу, який вчиняють російські військові в Україні, та наголосив на важливості покарання воєнних злочинців і створення Спеціального міжнародного трибуналу з цією метою.

Співрозмовники обговорили питання дестабілізації світової системи безпеки та світового продовольчого ринку в результаті збройної агресії рф, посилення українсько-чилійської співпраці у сфері протидії збройній агресії, зокрема можливостей запровадження санкційної політики по відношенню до держави-агресора та підтримки України в регіоні Латинської Америки.

В ході зустрічі українські та чилійські парламентарії приділили окрему увагу обговоренню допомоги Україні у цивільному розмінуванні звільнених територій, співпраці у сферах науки та освіти, подальшого розвитку міжпарламентського діалогу та співпраці обох держав в рамках Організації Об’єднаних Націй.