Олександр Корнієнко: СНД як союз не має жодного сенсу — ні політичного, ні практичного, ні ідеологічного

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
22 травня 2022, 19:21


«Союз Співдружності Незалежних Держав зараз не має жодного сенсу — ні політичного, ні практичного, ні ідеологічного», — наголосив Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко в ефірі телемарафону «Єдині новини» (#UAразом). 


Перший віцеспікер також заявив, що нині росія використовує союз СНД як черговий майданчик для своїх інтересів, а саме — пропагування «руского міра». 


До того ж, Олександр Корнієнко зазначив, що ще багато актів щодо виходу з угод, які Верховна Рада має ухвалити: «Уся ця історія зі співпрацею накопичувалася не один день». 


«На початок 90-х років в інших наших попередників, наших політичних прабатьків, було інше бачення політичної незалежності», — зауважив Перший заступник Голови Парламенту та додав, що тоді сподівалися на збереження союзної кооперації, співпрацю між країнами, через що й було створено таку організацію як Співдружність Незалежних Держав. 


Насамкінець, він повідомив, що у розквіт дії організації було ухвалено багато юридичних документів, які зараз Парламент України «вичищає».