Руслан Стефанчук: Взаємодія Парламенту, Уряду України та міжнародних партнерів дають оптимізм на відбудову медичної системи України

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
19 травня 2022, 17:44

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук зустрівся з представниками глобальної гуманітарної організації International Medical Corps. 

В заході також взяли участь Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко та Керівник Апарату Верховної Ради України Вячеслав Штучний. 

Руслан Стефанчук подякував членам організації за візит до України та бажання допомогти. 

«Запевняю, що будь-які питання, які потребуватимуть рішення Парламенту, будуть проголосовані», — наголосив Голова Парламенту, коментуючи нагальні питання порядку денного. 

Учасники зустрічі говорили про належне функціонування системи охорони здоров'я України в умовах повномасштабного вторгнення рф, відбудову зруйнованих лікарень, розбудову системи психологічної допомоги в Україні. 

Взаємодія Парламенту, Уряду України та міжнародних партнерів в цих питаннях дають оптимізм на відбудову України та медичної системи зокрема. 

Довідково. International Medical Corps — це глобальна некомерційна організація, яка займається порятунком життя та полегшенням страждань шляхом надання медичної й гуманітарної допомоги, а також запуском програм навчання та розвитку охорони здоров’я тим, хто постраждав від катастрофи, хвороби чи військового конфлікту.