Молодь, яка захищає суверенітет і територіальну цілісність України, отримає право на премію від Верховної Ради України - Заступник голови Комітету Верховної Ради Україні з питань молоді і спорту Василь Мокан

Інформаційне управління
18 травня 2022, 17:56

Комітет з питань молоді і спорту рекомендував Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про Премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування», (реєстр. №7376).

Проектом Постанови пропонується внести зміни до Постанови «Про Премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування», в частині розширення напрямів діяльності молоді, молодіжних та дитячих громадських об’єднань, за досягнення в яких вони можуть бути нагороджені зазначеною Премією. Про це повідомив співавтор проекту Постанови, народний депутат Василь Мокан.

Проектом пропонується передбачити нагородження Премією громадян України, які є молоддю, а також молодіжних та дитячих громадських об’єднань, які активно сприяли захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Під час обговорення законопроекту члени Комітету наголосили, що ухвалення проекту Постанови сприятиме ефективній підтримці молоді, молодіжних та дитячих громадських об’єднань, які беруть участь у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.