Руслан Стефанчук розповів про ключові рішення Парламенту України 12 травня

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
13 травня 2022, 18:47

 

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук в етері телемарафону «UA разом» розповів про ключові рішення Парламенту України під час останнього пленарного засідання. Він розповів, що вчора на пленарному засіданні було прийнято 17 законодавчих актів.

«Ми розширили повноваження місцевого самоврядування під час воєнного стану; зменшили бюрократичне навантаження на аграріїв; спростили надання в користування земельних ділянок на воєнний період; посилили захист прав працівників. Також вирішили низку питань, пов’язаних із містобудівною діяльністю, вдосконалили механізм протидії рейдерству. Крім того, ми дозволили, за рішенням суду, конфісковувати майно тих, хто підтримує російську агресію, та оптимізували податкове навантаження на вітчизняні газовидобувні підприємства», — повідомив Руслан Стефанчук.

За його словами, ухвалені вчора закони вже підписані ним. Наразі Парламент України продовжує роботу над підготовкою нових законодавчих ініціатив, важливих для посилення обороноздатності, боротьби з російськими нацистами та колаборантами, підтримки економіки та соціальної сфери.