Члени Комітету з питань державної влади шоковані звірством і масовими вбивствами окупантами цивільних громадян у звільнених містах Київщини

Інформаційне управління
04 квітня 2022, 11:47

Триває 39-ий день війни, українська земля сьогодні перетворилася на запекле поле бою з російським окупантом. Міста, села та селища розграбовані, розбиті, тисячі людей - без їжі, світла та води. Проте, українці - справжні Воїни за Свободу та Незалежність, тож рішуче продовжують боротьбу.

Під артилерійськими обстрілами та від ракетних ударів, разом з представниками своїх громад продовжують гинути і представники місцевого самоврядування. Так, станом на 3 квітня в полоні окупантів перебуває 11 голів місцевих громад з Київської, Херсонської, Харківської, Запорізької, Миколаївської та Донецької областей.

Від початку війни окупанти викрали щонайменше 16 голів громад та старост. На жаль, вже зафіксований факт свідомого вбивства …

«Разом із командою ми побували у звільнених містах Київщини та шоковані звірством і масовими вбивствами наших цивільних громадян. Сьогодні ми бачимо найжахливіші злочини проти всього людського, справжній геноцид та катування. Ми вимагаємо, щоб росія понесла покарання за біль українських жінок, тортури, вбивство наших чоловіків та понад півтори сотні загиблих дітей та тисячі дітей, які залишилися сиротами. Ми будемо робити все можливе, щоб покарання за злочини проти людяності було найжорсткішим.

Наші громади проявили неабияку мужність, жертовність та героїзм, захищаючи українські міста, села та селища та визволячи їх від загарбників. Можемо впевнено сказати, що маємо сильних лідерів, які об’єдналися у боротьбі за суверенітет, незалежність, стали на захист прав і свобод людей!

Це надважливо сьогодні, коли необхідно оперативно приймати важливі рішення, з холодним розумом та гарячим серцем!

Дякуємо представникам місцевого самоврядування за допомогу військовим та цивільним громадянам, за відчайдушну боротьбу проти кривавого ворога!», - зазначив Голова Комітету Андрій Клочко.