Члени Комітету з прав людини провели зустріч з представниками іспанського бізнесу, які надають гуманітарну допомогу

Інформаційне управління
04 квітня 2022, 10:48

Сьогодні зустрічали делегацію з Іспанії. Це представники фонду, який акумулює фінанси великого іспанського бізнесу. Чому для нас це важливо? Ці люди не мають жодного відношення до України. Проте в них є чітке розуміння, що росія - агресор, а Україна повинна вистояти! І Україні треба в цьому допомогти.

Першу партію допомоги ми сьогодні вже отримали! Це тонна ліків, а також три машини швидкої допомоги. Дві машини передамо Львівському військового шпиталю, одну - для військового шпиталю Державної прикордонної служби.

Це перший візит іспанців до України з початку війни. Проте, точно не останній. Наступна поїздка буде до звільненої Київської області. Щоб представники фонду на власні очі побачити, що відбулось у передмісті столиці та розповідати про це всьому світу для боротьби проти рашизму!

Домовились про подальшу цільову співпрацю для Донецької області. Адже саме цей регіон, разом із Луганською, Харківською, Миколаївською, Херсонською областями зараз найбільше потерпають від обстрілів окупантів, і допомога там зараз дуже необхідна!

Я дякую нашим новим друзям за допомогу!

Разом ми сильніші! Все буде Україна!