Народні депутати Комітету з питань цифрової трансформації закликають НАТО закрити небо над Україною

Інформаційне управління
04 березня 2022, 14:53

Російська авіація та ракети завдають постійних ударів по військових і цивільних об’єктах, жертвами чого є все більша кількість мирних громадян. Росія використовує найжорстокіші засоби ведення війни і світ не повинен просто спостерігати за цим.

За 8 днів війни від ракетних та авіаударів агресора загинули тисячі людей, серед них є і діти. Ці бомбардування тривають. Тож саме з повітря російська армія завдає найбільшої шкоди Україні, і наша ППО не скрізь спроможна відбити ці удари.

Керівництво України усіма можливими способами зверталась і звертаються до США та НАТО задля вирішення даного питання. Крім того, з метою закриття повітряного простору над Україною для російської військової авіації було створено міжнародну петицію-звернення до НАТО. Вона вже набрала понад мільйон підписів, а саме 110%. Люди з усього світу просять країн-членів НАТО закрити повітряний простір над Україною, ввести в Україну миротворчі війська НАТО, надати військову допомогу Києву та підтримати український народ, як це було зроблено, наприклад, в Ізраїлі.

Ознайомитись з петицією та підписати її можна за посиланням https://bit.ly/3CbRqGf

Також давайте разом підтримаємо ініціативу щодо оголошення 5 березня Днем Міжнародної Солідарності з Україною. Детальніше https://bit.ly/3IKwto3
Головне мета – об’єднання та активізація зусиль світової спільноти для протидії російської агресії.
Що потрібно робити? На всіх майданах, у всіх країнах вийти з українськими синьо-жовтими прапорами на знак підтримки України і протесту проти віроломного нападу РФ. З вимогами до НАТО і всіх, хто приймає рішення – закрити небо над Україною.

Шлях до миру – негайне закриття неба над Україною!

Зупинимо війну разом!