Руслан Стефанчук: Парламент не зупиняє свою роботу, а лише змінює черговість пленарних тижнів

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
27 січня 2022, 13:30Прийнято постанову «Про календарний план проведення сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання». «За» — 233 народні депутати.

 «Зараз, коли в Україні наростає нова Covid-хвиля, цілком логічно зробити перерву в пленарних засіданнях Верховної Ради. Робота Парламенту буде побудована у такий спосіб: 1 лютого — відкриття сьомої сесії та проведення пленарного засідання; 2–4 лютого — робота в комітетах», — поінформував Руслан Стефанчук на сторінці у Фейсбук.

За його словами, станом на сьогодні 24 депутати та 63 працівники Апарату Парламенту хворіють на ковід.

«Ще в понеділок ці цифри були вдвічі меншими. Треба подбати й про здоров’я журналістів, яких завжди багато в парламенті в дні пленарних засідань», — наголосив спікер.

Голова Верховної Ради України уточнив, що Парламент не зупиняє свою роботу, а лише змінює черговість пленарних тижнів.

«Якщо пленарних засідань немає, це не означає, що Парламент зупиняє свою роботу. Дав доручення усім комітетам Верховної Ради збиратися, працювати і зосередитися на тих завданнях, які можна робити без пленарного формату роботи парламенту. У будь-який момент, якщо буде потреба терміново зібратися в залі парламенту, — це буде зроблено», — повідомив Руслан Стефанчук.

 

Джерело: Секретаріат Голови Верховної Ради України