Олександр Корнієнко: Завдяки системній допомозі НАТО обороноздатність України посилюється

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
24 січня 2022, 18:41

Системна допомога Північноатлантичного альянсу сприяє розвитку українського війська за стандартами НАТО і посиленню обороноздатності України. На цьому наголосив Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко.

«Ми вдячні тим країнам-партнерам, які вже підтримують Україну, Альянсу в цілому – за системну допомогу у розвитку нашого війська, завдяки чому посилюватиметься обороноздатність нашої держави», – зазначив Перший заступник Голови Парламенту на брифінгу за підсумками засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО.

Водночас він запросив колег-парламентаріїв у травні цього року відвідати Київ, де за участю найвищих представників Північноатлантичного альянсу відбудеться весняна сесія Парламентської асамблеї НАТО.

Олександр Корнієнко також підкреслив, що робота у рамках засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО свідчить про те, що наступні кроки у співпраці з Альянсом можна буде робити швидше й ефективніше.

Нагадаємо, 24-25 січня Постійна делегація Верховної Ради України у Парламентській асамблеї НАТО на чолі з Першим заступником Голови Верховної Ради України Олександром Корнієнком перебуває з візитом у Брюсселі для участі у засіданні Міжпарламентської ради Україна-НАТО.

Програмою візиту передбачено обговорення ситуації в Україні, пріоритетів підтримки НАТО та посилення співробітництва з Україною.