24-25 січня відбудеться візит до Брюсселю Постійної делегації Верховної Ради України у ПА НАТО на чолі з Першим заступником Голови Парламенту Олександром Корнієнком

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
23 січня 2022, 20:00

 

24-25 січня відбудеться візит Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї НАТО на чолі з Першим заступником Голови Верховної Ради України Олександром Корнієнком до Брюсселю для участі у засіданні Міжпарламентської ради Україна-НАТО.

24 січня Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко виступить з доповіддю на засіданні Міжпарламентської ради Україна-НАТО та модеруватиме серію виступів як співголова Міжпарламентської ради.

Програмою візиту передбачено обговорення щодо ситуації в Україні, пріоритетів підтримки НАТО та посилення співробітництва з Україною.

О 14-00 планується підхід учасників засідання до представників українських ЗМІ (за часом Брюсселю). Зокрема, у брифінгу візьмуть участь: Олександр Корнієнко - співголова Міжпарламентської ради Україна-НАТО, Перший заступник Голови Верховної Ради України; Єгор Чернєв – Глава Постійної делегації Верховної Ради у ПА НАТО; новообраний співголова Міжпарламентської ради Україна-НАТО (з боку НАТО, буде обрано на початку засідання) та Мімі Коделі – Віце-президент ПА НАТО.

У складі делегації – народні депутати України: Олександр Корнієнко - Перший заступник Голови Верховної Ради України; Єгор Чернєв - Глава Постійної делегації Верховної Ради у ПА НАТО, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Мар’яна Безугла, Олександр Мережко, Галина Михайлюк, Соломія Бобровська.