В кулуарах IІІ поверху будинку Верховної Ради України розгорнуто експозицію фото колажів і книжкових розворотів до видання «Фронтовий Кобзар» авторства Сергія Пущенка

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України
16 листопада 2021, 12:40

До книги увійшли 46 колажів художника, воїна-добровольця С.Пущенка, які відтворюють нинішній історичний період життя країни. Мистець від весни 2015 року тривалий час перебував у зоні проведення бойових дій під час російської збройної агресії проти України, писав портрети вояків 5-го окремого батальйону. Творчо працював у батальйоні, згодом став активним волонтером.

Створюючи колажі для «Фронтового кобзаря», С.Пущенко (друг Художник)  використав світлини бійців добробатів, воїнів Збройних сил України, фронтових кореспондентів, а також знімки з власної фото колекції, зроблені під час Революції гідності та війни на сході України.

С.Пущенко народився в селі Володимирівка Межівського району на Дніпропетровщині. Здобув фах художника-графіка, оформлювача книжкової друкованої продукції, художнього редактора, після чого працював у видавництві «Прапор» (Харків) художнім редактором, оформлював книжки. Згодом — на творчій роботі. Частину своїх картин подарував музеям.

Лауреат Премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва, за серію полотен «Портрети добровольців на війні» в номінації «Твори образотворчого мистецтва військової тематики».

Організатор виставки: Громадська організація «Об’єднання Добровольців».

Експозиція триває до 19 листопада 2021 року  на 3-му поверсі Верховної Ради України за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 5.