Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
21 жовтня 2021, 19:23

 

За вимогою Президента України Парламент України провів позачергове пленарне засідання. Народні депутати розглянули важливі для європейської інтеграції України законопроєкти. Вони стосуються розвитку малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій в інфраструктуру, зеленої трансформації, якісної харчової продукції.

«Сьогодні парламент продемонстрував єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України. Ініційовані мною «дні ЄС» у Верховній Раді, в які відбувається голосування за євроінтеграційні законопроєкти, — є важливим форматом роботи, що дає відчутні результати, насамперед — ми досягаємо прогресу у реформах, який бачать європейські партнери», — зазначив Руслан Стефанчук.

За його словами, «ефективна взаємодія між Президентом, Парламентом, Урядом виносить євроінтеграційні питання на вищий політичний рівень».

«Крок за кроком наближаємось до важливої мети. Не збавляючи обертів, ми рухаємось вперед і далі напрацьовуватимемо ці напрямки», — зазначив Руслан Стефанчук.

Джерело: Секретаріат Голови Верховної Ради України