Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики проводить публічні обговорення законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України
20 липня 2021, 17:17

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики проводить публічні обговорення законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні» (порівняльна таблиця законопроекту).

Проект змін передбачає удосконалення чинного порядку отримання державної підтримки і забезпечення оптимальних умов функціонування та розвитку кінематографії в Україні. Такі зміни мають на меті врегулювати усі проблемні питання та продовжити динамічний розвиток кіноіндустрії.

Понад рік над документом працювала робоча група при підкомітеті у сфері кінематографу та реклами, до складу якої увійшли представники Міністерства культури та інформаційної політики, Державного агентства з питань кіно, а також професійних об’єднань і громадських організацій у галузі кіновиробництва. 14 липня 2021 року відбулось засідання підкомітету, на якому представлена концепція майбутніх змін (Презентація).

Свої пропозиції та коментарі до законопроекту Ви можете надсилати на електронну адресу: ivasenko@rada.gov.ua.

Пропозиції приймаються до 19 серпня 2021 року. 

Після узагальнення наданих пропозицій і зауважень остаточний варіант законопроекту зареєструють на поточній сесії Верховної Ради України.