Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо спрямування коштів на ремонтно-реставраційні роботи пам’яток культурної спадщини"

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України
15 липня 2021, 18:35

Законом збільшено на 1 000 000 тис. грн. видатки Міністерству культури та інформаційної політики України (загальнодержавні видатки та кредитування) на фінансування нової бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів ремонтно-реставраційних та консерваційних робіт пам'яток культурної спадщини, що перебувають у комунальній власності» за рахунок зменшення на таку ж суму видатків Міністерству культури та інформаційної політики України на фінансування бюджетної програми «Фонд розвитку закладів загальнодержавного значення».

Відповідні зміни внесено до ст. 14 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», додатків № 3 «Розподіл видатків Державного бюджету України на 2021 рік» та № 6 «Міжбюджетні трансферти (інші дотації та субвенції) з Державного бюджету України місцевим бюджетам на 2021 рік».

Проект Закону зареєстровано за №5551-2.