Руслан Стефанчук: Законопроєкт про правотворчу діяльність розглядатиметься на наступній черговій сесії Парламенту України

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
15 липня 2021, 11:50

Комітет з питань правової політики рекомендує включити до порядку денного 5 сесії Верховної Ради України 9 скликання зареєстрований Першим заступником Голови Парламенту України Русланом Стефанчуком та іншими народними депутатами законопроєкт про правотворчу діяльність (реєстр. №5707).

«Це означає, що починаючи з наступної чергової сесії, ми матимемо змогу комплексно і всебічно позбутися хаосу в правотворчій діяльності. Чинні правила розробки, ухвалення, набрання чинності нормативно-правовими актами (НПА), їх дія та облік потребують коригування, впровадження нових підходів», — зазначив Руслан Стефанчук.

Перший віцеспікер Парламенту України розповів, що проєктом закону №5707 визначаються види та ієрархія НПА; етапи розробки проєкту НПА; пропонується запровадження правового моніторингу та оцінювання ефективності застосування законодавства; визначаються способи вирішення колізій та прогалин у правовому регулюванні тощо.

«Законопроєкт підписали 195 народних депутатів. Це рекорд для парламенту 9 скликання! Сподіваюсь на таку ж високу підтримку й під час розгляду проєкту закону в першому та другому читанні», — наголосив Руслан Стефанчук.

Джерело: Секретаріат Першого заступника Голови Верховної Ради України