Перелік суддів, стосовно яких до Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя надійшли подання про обрання на посаду професійного судді безстроково
09 червня 2009, 15:30
Станом на 5 червня 2009 року
Суддя |
Назва суду |
Акуленко Валерій Володимирович |
Сніжнянський міський суд Донецької області |
Антонов Андрій Володимирович |
Київський районний суд міста Полтави |
Антонова Наталія Володимирівна |
Голосіївський районний суд міста Києва |
Архипенко Анжеліка Вікторівна |
Попаснянський районний суд Луганської області |
Байбара Григорій Антонович |
Дніпровський районний суд міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області |
Батрин Олеся Василівна |
Замостянський районний суд міста Вінниці |
Бевз Олег Юрійович |
Бобринецький районний суд Кіровоградської області |
Безрученко Юлія Олександрівна |
Гірницький районний суд міста Макіївки Донецької області |
Бейко Андрій Михайлович |
Рожнятівський районний суд Івано-Франківської області |
Бенца Констанція Костянтинівна |
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області |
Березюк Олег Григорович |
Зарічненський районний суд Рівненської області |
Бжассо Наталя Володимирівна |
Київський районний суд міста Одеси |
Бобко Тетяна Валеріївна |
Фрунзенський районний суд міста Харкова |
Божко Людмила Андріївна |
Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд |
Бойко Марина Євгеніївна |
Новокаховський міський суд Херсонської області |
Болотов Євген Володимирович |
Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області |
Бондар Валентина Вікторівна |
Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області |
Бондаренко Роман Володимирович |
Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська |
Бондаренко Сергій Іванович |
апеляційний суд Черкаської області |
Борняк Роман Орестович |
Перемишлянський районний суд Львівської області |
Брагін Віктор Іванович |
Андрушівський районний суд Житомирської області |
Бурлак Галина Іванівна |
Теофіпольський районний суд Хмельницької області |
Бутенко Світлана Борисівна |
Комсомольський міський суд Полтавської області |
Варенко Олена Павлівна |
апеляційний суд Дніпропетровської області |
Васильченко Олег Васильович |
Подільський районний суд міста Києва |
Васильченко Олена Георгіївна |
Жовтневий районний суд міста Маріуполя Донецької області |
Васільєв Леонід Антонович |
Попільнянський районний суд Житомирської області |
Вдовичинський Анатолій Вікентійович |
Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області |
Ведяніна Тетяна Олександрівна |
Сарненський районний суд Рівненської області |
Верозуб Олена Арсенівна |
Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області |
Верьовочніков Володимир Михайлович |
Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області |
Виниченко Любов Миколаївна |
Дніпровський районний суд міста Києва |
Вирста Михайло Михайлович |
Козівський районний суд Тернопільської області |
Витвицький Василь Володимирович |
Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області |
Вілюк Микола Павлович |
Горохівський районний суд Волинської області |
Вітюк Володимир Жанович |
Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області |
Волкова Олена Іванівна |
Южноукраїнський міський суд Миколаївської області |
Волошин Сергій Олександрович |
Шевченківський районний суд міста Чернівці |
Воробйова Світлана Олександрівна |
Залізничний районний суд міста Сімферополя |
Вужиловський Олег Володимирович |
Любашівський районний суд Одеської області |
Гаврилова Галина Леонідівна |
Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області |
Гайдар Андрій Володимирович |
Вугледарський міський суд Донецької області |
Галин Володимир Петрович |
Львівський апеляційний адміністративний суд |
Гнатюк Валерій Олексійович |
Любашівський районний суд Одеської області |
Гниличенко Марина Віталіївна |
Київський районний суд міста Одеси |
Голота Людмила Олегівна |
Ленінський районний суд міста Вінниці |
Гонтаренко Тетяна Миколаївна |
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області |
Горуц Руслан Олексійович |
Підгаєцький районний суд Тернопільської області |
Горяйнов Андрій Миколайович |
Київський апеляційний адміністративний суд |
Гресько Василь Адамович |
Ємільчинський районний суд Житомирської області |
Грибан Інна Олександрівна |
Київський апеляційний адміністративний суд |
Грищенко Олена Валеріївна |
Зарічний районний суд міста Суми |
Грох Лариса Михайлівна |
Ярмолинецький районний суд Хмельницької області |
Губіш Оксана Антонівна |
Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області |
Гудим Любомир Ярославович |
Бориславський міський суд Львівської області |
Гуменюк Аліна Іванівна |
Шевченківський районний суд міста Києва |
Гура Антоніна Олександрівна |
Лебединський районний суд Сумської області |
Гуцал Іван Павлович |
окружний адміністративний суд міста Києва |
Демчук Петро Володимирович |
Ізяславський районний суд Хмельницької області |
Денисова Тамара Степанівна |
Борщівський районний суд Тернопільської області |
Джуга Сергій Дийнешович |
апеляційний суд Закарпатської області |
Дідух Дмитро Васильович |
Путильський районний суд Чернівецької області |
Дмитрієв Олександр Федорович |
Старобешівський районний суд Донецької області |
Домусчі Степан Дмитрович |
Одеський апеляційний адміністративний суд |
Доценко Світлана Іванівна |
Володарський районний суд Донецької області |
Дранчук Павло Юрійович |
Долинський районний суд Кіровоградської області |
Дригваль Валерій Миколайович |
Високопільський районний суд Херсонської області |
Дронська Ірина Олексіївна |
апеляційний суд Луганської області |
Дручкова Світлана Петрівна |
Теофіпольський районний суд Хмельницької області |
Дуда Тамара Миколаївна |
Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області |
Желєзний Ігор Вікторович |
Миколаївський окружний адміністративний суд |
Жигилій Сергій Павлович |
Красноградський районний суд Харківської області |
Жукова Анжеліна Ігорівна |
господарський суд Автономної Республіки Крим |
Жукова Любов Володимирівна |
Вищий господарський суд України |
Журавель Пилип Іванович |
Іллічівський міський суд Одеської області |
Загородько Наталія Анатоліївна |
Корецький районний суд Рівненської області |
Заєць Володимир Степанович |
Київський апеляційний адміністративний суд |
Зарєчна Інна Володимирівна |
Деражнянський районний суд Хмельницької області |
Зубакова Вікторія Петрівна |
апеляційний суд Дніпропетровської області |
Зуєва Валентина Іванівна |
апеляційний суд Одеської області |
Зуєва Лариса Євгеніївна |
Одеський апеляційний адміністративний суд |
Іванов Сергій Сергійович |
Центральний районний суд міста Сімферополя |
Івінський Олег Олегович |
Котовський міськрайонний суд Одеської області |
Ігнатов Роман Миколайович |
апеляційний суд Луганської області |
Ізмайлов Ільдар Камільович |
Орджонікідзевський районний суд міста Харкова |
Казан Ігор Степанович |
Самбірський міськрайонний суд Львівської області |
Казидуб Олена Григорівна |
Придніпровський районний суд міста Черкаси |
Каніщєва Наталія Олександрівна |
Селидівський міський суд Донецької області |
Капацин Надія Василівна |
Вищий господарський суд України |
Керніцький Іван Іванович |
Долинський районний суд Івано-Франківської області |
Кишакевич Лев Юрійович |
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області |
Кірь'яков Петро Іванович |
апеляційний суд Донецької області |
Кобеляцька-Шаховал Інна Олександрівна |
Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області |
Коваленко Вадим Миколайович |
Приморський районний суд міста Одеси |
Коваленко Володимир Володимирович |
Київський районний суд міста Донецька |
Коваленко Олександр Вікторович |
господарський суд Сумської області |
Ковальов Олександр Володимирович |
Керченський міський суд Автономної Республіки Крим |
Ковальова Олена Олександрівна |
Охтирський міськрайонний суд Сумської області |
Ковальчук Василь Олександрович |
Юр'ївський районний суд Дніпропетровської області |
Ковальчук Олександр Васильович |
Замостянський районний суд міста Вінниці |
Ковтунович Олег Васильович |
Шумський районний суд Тернопільської області |
Кожокар Тетяна Яківна |
Саратський районний суд Одеської області |
Комлева Олена Сергіївна |
апеляційний суд Одеської області |
Компанієць Ірина Дмитрівна |
Авдіївський міський суд Донецької області |
Кононова Ольга Валеріївна |
господарський суд Харківської області |
Коробов Сергій Олександрович |
Рівненський районний суд Рівненської області |
Король Олександр Павлович |
Ленінський районний суд міста Вінниці |
Коротких Олена Георгіївна |
апеляційний суд Луганської області |
Костенко Андрій Миколайович |
апеляційний суд Хмельницької області |
Костенко Владислав Геннадійович |
Зарічний районний суд міста Суми |
Кострицький Віталій Володимирович |
апеляційний суд Луганської області |
Кошева Олена Анатоліївна |
Центрально-Міський районний суд міста Горлівки Донецької області |
Красіков Сергій Іванович |
Ленінський районний суд Автономної Республіки Крим |
Крикун Михайло Петрович |
Арцизький районний суд Одеської області |
Крімченко Світлана Анатоліївна |
Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області |
Кролевець Ольга Анатоліївна |
Вищий господарський суд України |
Крючко Наталія Іванівна |
Ленінський районний суд міста Полтави |
Кудряшова Юлія Валеріївна |
господарський суд Житомирської області |
Кузьменко Вячеслав Володимирович |
Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області |
Кулеша Лариса Михайлівна |
Нетішинський міський суд Хмельницької області |
Курнякова Тамара Аркадіївна |
Балаклавський районний суд міста Севастополя |
Кутурланова Олена Віталіївна |
Корабельний районний суд міста Миколаєва |
Кухарець Віктор Миколайович |
Рівненський міський суд Рівненської області |
Куценко Тетяна Рудольфівна |
апеляційний суд Дніпропетровської області |
Кушнір Ігор Віталійович |
господарський суд Чернігівської області |
Линник Оксана Сергіївна |
Тростянецький районний суд Сумської області |
Лисак Ігор Никодимович |
Путильський районний суд Чернівецької області |
Литвинюк Ірина Миколаївна |
Кіцманський районний суд Чернівецької області |
Лічман Леонід Григорович |
апеляційний суд Одеської області |
Логвіна Лариса Сергіївна |
Свердловський міський суд Луганської області |
Логвінова Ольга Василівна |
Київський районний суд міста Полтави |
Локтіонова Оксана Віталіївна |
Жовтневий районний суд Миколаївської області |
Мазурчак Анатолій Григорович |
Тиврівський районний суд Вінницької області |
Макарчук Людмила Вікторівна |
апеляційний суд Автономної Республіки Крим |
Максимович Галина Василівна |
Іллічівський міський суд Одеської області |
Малярчук Володимир Васильович |
Теребовлянський районний суд Тернопільської області |
Мальцев Максим Юрійович |
господарський суд Донецької області |
Маринич В'ячеслав Карпович |
Костопільський районний суд Рівненської області |
Масендич Василь Васильович |
Пролетарський районний суд міста Донецька |
Масло Інна Валентинівна |
Донецький окружний адміністративний суд |
Медвецький Сергій Костянтинович |
апеляційний суд Вінницької області |
Мельник Ірина Миколаївна |
Комінтернівський районний суд міста Харкова |
Мельник Ірина Олександрівна |
Соснівський районний суд міста Черкаси |
Мельниченко Олександр Іванович |
Вищий господарський суд України |
Мельничук Володимир Петрович |
Київський апеляційний адміністративний суд |
Мироненко Ірина Петрівна |
Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області |
Михайлов Віталій Євгенійович |
Київський районний суд міста Сімферополя |
Михалюк Олександр Павлович |
Баранівський районний суд Житомирської області |
Мичка Ігор Миколайович |
Здолбунівський районний суд Рівненської області |
Мікула Володимир Євгенович |
Жовківський районний суд Львівської області |
Мілєйко Євген Дмитрович |
Микитівський районний суд міста Горлівки Донецької області |
Міхеєва Вікторія Юріївна |
Дзержинський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області |
Міщенко Катерина Миколаївна |
Тальнівський районний суд Черкаської області |
Міщенко Сергій Валентинович |
апеляційний суд Черкаської області |
Мороз Олександр Іванович |
Близнюківський районний суд Харківської області |
Морозюк Андрій Ярославович |
господарський суд Львівської області |
Мосієвич Ігор Вадимович |
Любомльський районний суд Волинської області |
Мочальська Валентина Миколаївна |
Кременецький районний суд Тернопільської області |
Мунько Борис Павлович |
апеляційний суд Черкаської області |
Мурашко Ігор Анатолійович |
Деснянський районний суд міста Чернігова |
Назаренко Ганна Володимирівна |
Кіровський міський суд Донецької області |
Нємиш Наталія Володимирівна |
Дзержинський міський суд Донецької області |
Оленич Тетяна Германівна |
Вищий господарський суд України |
Онуфрієв Віктор Миколайович |
Кіровоградський районний суд Кіровоградської області |
Онушко Наталія Миколаївна |
Кіровський районний суд міста Дніпропетровська |
Панас Оксана Володимирівна |
Рівненський міський суд Рівненської області |
Папаценко Павло Ілліч |
Жовтневий районний суд міста Маріуполя Донецької області |
Пархоменко Оксана Владиславівна |
Ірпінський міський суд Київської області |
Передерко Дмитро Петрович |
Малиновський районний суд міста Одеси |
П'єнта Інна Василівна |
Ізяславський районний суд Хмельницької області |
Письменний Олексій Анатолійович |
Ленінський районний суд міста Кіровограда |
Пісоцький Олег Миколайович |
Арбузинський районний суд Миколаївської області |
Пода Наталія Миколаївна |
Чернігівський районний суд Запорізької області |
Подколзіна Людмила Дмитрівна |
Донецький апеляційний адміністративний суд |
Полєв Дмитро Миколайович |
Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд |
Полив'яний Володимир Миколайович |
Дніпровський районний суд міста Херсона |
Поліщук Ірина Олександрівна |
Малиновський районний суд міста Одеси |
Посунько Галина Андріївна |
Горностаївський районний суд Херсонської області |
Проскурняк Олег Георгійович |
господарський суд Чернівецької області |
Пташинський Ігор Анатолійович |
Самбірський міськрайонний суд Львівської області |
Путря Ольга Григорівна |
Полтавський районний суд Полтавської області |
Ратушняк Ігор Олександрович |
Тиврівський районний суд Вінницької області |
Редько Галина Володимирівна |
Октябрський районний суд міста Полтави |
Резніченко Микола Сергійович |
П'ятихатський районний суд Дніпропетровської області |
Романюк Євген Вікторович |
Сакський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим |
Романюк Марина Марківна |
апеляційний суд Дніпропетровської області |
Рукас Максим Сергійович |
Сєвєродонецький міський суд Луганської області |
Рунов Володимир Юрійович |
Ковпаківський районний суд міста Суми |
Рябченко Віктор Васильович |
Шишацький районний суд Полтавської області |
Савицький Сергій Анатолійович |
Хустський районний суд Закарпатської області |
Савлук Тетяна Василівна |
Дніпровський районний суд міста Києва |
Савуляк Роман Васильович |
Червоноградський міський суд Львівської області |
Сапіга Віталій Петрович |
Львівський апеляційний адміністративний суд |
Светлічний Юрій Валентинович |
господарський суд Харківської області |
Свідерська Тетяна Анатоліївна |
Бабушкінський районний суд міста Дніпропетровська |
Сегет Ярослав Сергійович |
Лохвицький районний суд Полтавської області |
Селинний Михайло Сергійович |
Жовтневий районний суд міста Луганська |
Семененко Ярослав Васильович |
Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд |
Серкіз Віктор Григорович |
Київський апеляційний адміністративний суд |
Сєвєрова Єлєна Станіславівна |
апеляційний суд Одеської області |
Сидоренко Сергій Миколайович |
Рівненський районний суд Рівненської області |
Сингаївський Олександр Павлович |
Корольовський районний суд міста Житомира |
Синчук Микола Миколайович |
господарський суд Львівської області |
Сиротников Роман Євгенович |
Московський районний суд міста Харкова |
Сілаков Сергій Миколайович |
апеляційний суд Вінницької області |
Сільченко Олександр Васильович |
Літинський районний суд Вінницької області |
Сітарчук Олександр Іванович |
Котовський міськрайонний суд Одеської області |
Скорик Сергій Анатолійович |
Комсомольський районний суд міста Херсона |
Скорін Андрій Володимирович |
Святошинський районний суд міста Києва |
Слюсарчук Наталія Федорівна |
Богунський районний суд міста Житомира |
Смєлік Світлана Григорівна |
Кіровський районний суд міста Макіївки Донецької області |
Смирнов В'ячеслав Анатолійович |
Печенізький районний суд Харківської області |
Собків Ярослав Мар´янович |
Київський апеляційний адміністративний суд |
Соп'яненко Оксана Юріївна |
господарський суд Сумської області |
Сорока Олена Павлівна |
Червонозаводський районний суд міста Харкова |
Сорочан Алла Василівна |
Врадіївський районний суд Миколаївської області |
Стародуб Олег Валентинович |
Уманський міськрайонний суд Черкаської області |
Стародубцева Людмила Олександрівна |
Шосткинський міськрайонний суд Сумської області |
Сташків Богдан Іванович |
апеляційний суд Тернопільської області |
Стеценко Олег Олександрович |
Суворовський районний суд міста Одеси |
Стрижевська Анжела Анатоліївна |
апеляційний суд міста Києва |
Тарасенко Микола Петрович |
Малинський районний суд Житомирської області |
Таратін Валентин Олександрович |
Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області |
Таргоній Дар'я Олександрівна |
Оболонський районний суд міста Києва |
Татьков Віктор Іванович |
Вищий господарський суд України |
Тенета Роман Володимирович |
Львівський окружний адміністративний суд |
Терентьєв Андрій Миколайович |
Феодосійський міський суд Автономної Республіки Крим |
Ткаченко Світлана Веніаминівна |
Довгинцівський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області |
Ткаченко Тетяна Борисівна |
апеляційний суд Донецької області |
Ткачук Світлана Стефанівна |
Ясинуватський міськрайонний суд Донецької області |
Токарєва Наталя Миколаївна |
Калінінський районний суд міста Донецька |
Трояновська Галина Сергіївна |
апеляційний суд Житомирської області |
Турченко Тетяна Валентинівна |
Київський районний суд міста Полтави |
Українець Леся Іванівна |
Ленінський районний суд Автономної Республіки Крим |
Усатенко Інга Вікторівна |
Вищий господарський суд України |
Фетісова Тетяна Леонідівна |
Черкаський районний суд Черкаської області |
Харченко Алла Миколаївна |
Московський районний суд міста Харкова |
Харченко Ірина Олександрівна |
Київський районний суд міста Сімферополя |
Хільчук Іван Іванович |
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області |
Хоменко Олександр Анатолійович |
Лохвицький районний суд Полтавської області |
Хрипун Олег Олексійович |
Вищий господарський суд України |
Циганій Сергі Ілларіонович |
Голопристанський районний суд Херсонської області |
Цілюрик Віктор Петрович |
Жовтневий районний суд міста Харкова |
Чайка Ірина Володимирівна |
Балаклійський районний суд Харківської області |
Чала Алла Петрівна |
Святошинський районний суд міста Києва |
Чебикін Віталій Петрович |
апеляційний суд Дніпропетровської області |
Чельник Ольга Іванівна |
Ленінський районний суд міста Кіровограда |
Черненкова Людмила Андріївна |
апеляційний суд Дніпропетровської області |
Чернявський Михайло Васильович |
Житомирський районний суд Житомирської області |
Чехов Євген Миколайович |
Краснолуцький міський суд Луганської області |
Чмель Олена Леонідівна |
Жовтневий районний суд міста Маріуполя Донецької області |
Чорна Людмила Василівна |
Київський апеляційний господарський суд |
Шаповал Григорі Іванович |
Вільногірський міський суд Дніпропетровської області |
Шарко Людмила Володимирівна |
господарський суд Харківської області |
Шатілова Людмила Григорівна |
Жовтневий районний суд міста Маріуполя Донецької області |
Шевчук Володимир Іванович |
Ізяславський районний суд Хмельницької області |
Шевчук Олексій Петрович |
Деснянський районний суд міста Києва |
Ширінська Оксана Харисівна |
Херсонський окружний адміністративний суд |
Штих Тетяна Василівна |
Дзержинський районний суд міста Харкова |
Щавурська Наталія Борисівна |
апеляційний суд Тернопільської області |
Юхимук Руслан Степанович |
Сєвєродонецький міський суд Луганської області |
Якимів Роман Васильович |
Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області |
Якимчук Ольга Миколаївна |
Корецький районний суд Рівненської області |
Яковенко Наталія Леонідівна |
Київський районний суд міста Полтави |
Яковенко Світлана Юріївна |
Севастопольський апеляційний адміністративний суд |
Якушева Тамара Вікторівна |
Залізничний районний суд міста Сімферополя |
Янцовська Тетяна Миколаївна |
Краснолуцький міський суд Луганської області |