Верховна Рада запрошує громадян долучитися до відзначення 25-ї річниці прийняття Конституції України, - віцеспікерка Олена Кондратюк

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
18 червня 2021, 16:34

28 червня, з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції України відбудеться урочисте засідання Верховної Ради, а на площі Конституції проводитимуться різноманітні активності, відкриті для усіх бажаючих.

Про це від імені Президії під час пленарного засідання поінформувала віцеспікерка Парламенту Олена Кондратюк.

«Верховна Рада організовує низку заходів, зокрема, різноманітні акції від Освітнього центру парламенту і заходи промоції Дня Конституції. Також 28 червня у нас будуть урочистості. О 10-й ранку на площі Конституції відбудеться церемонія підняття державного прапора, а об 11-й розпочнеться урочисте засідання Верховної Ради», - повідомила Заступниця Голови Парламенту.

За її словами, урочисте засідання Парламенту пройде за участі перших осіб держави, народних депутатів нинішнього скликання та народних обранців другого скликання Верховної Ради, які приймали Конституцію 1996 року.

«Ввечері, о 20-й годині запрошуємо на концерт класичної музики, а після цього усі бажаючі можуть подивитися 3D світлове шоу від наших міжнародних партнерів», - зазначила Олена Кондратюк.

Заступниця Голови Верховної Ради також висловила прохання до колег активніше долучатися до промоції Дня Конституції, «щоб це був не просто вихідний, а реальне свято для всіх громадян України».

Нагадаємо, цього року урочистості проходять під загальним брендом «Моя Конституція - 25 років». Офіційний хештег заходів з находи святкування ювілею Основного закону у соціальних мережах: #МояКонституція25.