Голова Парламенту: Захист територіальної цілісності України значною мірою залежить від розвиненого оборонно-промислового комплексу

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
10 червня 2021, 16:06

Військові заводи надзвичайно важливі, адже дозволяють захищати територіальну цілісність та кордони України. Про це Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив під час відвідування Львівського бронетанкового заводу. “Саме такі заводи дозволяють нам боронити територіальну цілісність та захищати наші кордони як на сході України, так і на іншій території держави”, - додав він.

Голова Парламенту відзначив, що підприємство регулярно виконує державні оборонні замовлення. “Завантаженість заводу - на 100%. Розумію, що воно може бути ще кращим, але ми виходимо з того, щоб забезпечити нашу армію або експортувати продукцію”, - сказав він та додав, що попит на неї був завжди, проте сьогодні завод орієнтований на потреби України.

Крім того, Дмитро Разумков нагадав, що минулого року Парламент ухвалив Закон України “Про оборонні закупівлі”. “Все, що було потрібно від Верховної Ради, - ми зробили. Але ми знову готові включатися в цей процес максимально швидко в разі необхідності”, - наголосив він.

За результатами відвідування Львівського бронетанкового заводу Дмитро Разумков зазначив, що на підприємстві достатньо високий рівень заробітної плати, що дозволяє працювати як молодим кадрам, так і досвідченим спеціалістам. 

 

Довідково:

Основною сферою діяльності Державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» залишається виробництво, ремонт, модернізація бронетанкового озброєння та техніки і запасних частин до неї.