Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 18 травня

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України
18 травня 2021, 09:03

У вівторок, 18 травня, згідно з порядком денним, відбудеться чергове пленарне засідання п’ятої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання, на якому планується продовжити розгляд у другому читанні проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони», №2195.

Також у цей день планується розглянути ряд законопроектів у першому читанні, зокрема:

- проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання окремих питань процедур банкрутства на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19», № 4220.

- проект Закону «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства», № 4409;

- проект Закону «Про внесення змін до статті 21 Закону України "Про лікарські засоби" щодо заборони продажу лікарських засобів дітям», № 5122, 5122-1, 5122-2;

- проект Закону «Про внесення змін до статті 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо розширення повноважень інспекторів з паркування для захисту інтересів осіб з інвалідністю)», № 4594.

Повторно планується розглянути Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо перейменування Фонду соціального захисту інвалідів і приведення термінології у відповідність із законодавством у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю" з пропозиціями Президента України, № 3964.

Також у порядку денному розгляд проектів законів у другому читанні, серед яких:

- проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з прийняттям Закону України "Про розвідку", № 2415;

- проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про автомобільні дороги», № 3901.