Дмитро Разумков: Україна продовжує платити високу ціну за свій європейський та євроатлантичний вибір

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
17 травня 2021, 18:32

 

Україна і Грузія зробили свій європейський та євроатлантичний вибір. Наша держава продовжує платити за нього дуже високу ціну. Про це сказав Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час зустрічі з Віце-прем’єр-міністром, Міністром закордонних справ Грузії Давідом Залкаліані.

“І ми, і ви заплатили за цей вибір достатньо високу ціну. Частина наших територій окупована, ми втратили найцінніше - життя і здоров'я громадян”, - відзначив Голова Парламенту.

Сторони обговорили ситуацію на сході України. Голова Верховної Ради нагадав про нещодавнє скупчення військ на кордоні з нашою державою та наголосив, що саме спільна робота та підтримка різних держав світу, зокрема і Грузії, дозволила врегулювати це питання. 

“Україна дуже цінує підтримку і позицію, яку займає Грузія стосовно наших тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Подібна ситуація є близькою і для вашої держави, тож ми насправді цінуємо цю незмінну позицію”, - наголосив Голова Парламенту.

Під час зустрічі також обговорювали питання міжпарламентської співпраці. Дмитро Разумков зауважив, що коронавірус вплинув на весь світ, проте він сподівається на поглиблення взаємодії парламентів України та Грузії. “Ми завжди раді приймати в стінах Верховної Ради справжніх друзів. Грузія неодноразово підтверджувала, що є справжнім другом”, - підкреслив  Голова Парламенту.