Відбулася зустріч Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова та голів депутатських фракцій із Державним секретарем США Ентоні Блінкеном та його заступником з політичних питань Вікторією Нуланд

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
06 травня 2021, 11:16

 

Відбувся робочий сніданок, на якому були присутні Державний секретар США Ентоні Блінкен, заступник Державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд, Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков та голови депутатських фракцій. Це була перша зустріч у насиченій програмі візиту Держсекретаря в Україну.

Під час заходу обговорено питання стратегічного партнерства України та Сполучених Штатів Америки, національної безпеки, протидії російській агресії. Також сторони обмінялися думками щодо проведення реформ в Україні, зокрема, антикорупційної, парламентської та реформи  СБУ. Окремо було піднято питання про виконання Закону України “Про управління об'єктами державної власності” щодо призначення голови правління НАК “Нафтогаз”.

Учасники зустрічі відзначили, що для успішного майбутнього України одним із пріоритетів має бути верховенство права та дотримання рівності перед законом. “У демократичній державі перед законом усі мають бути рівні. Дотримання прав та свобод людини є гарантією для розвитку України”, - сказав Голова  Верховної Ради України Дмитро Разумков.