Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч зі спільною делегацією глав комітетів у закордонних справах парламентів Латвії, Литви та Естонії

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України
30 квітня 2021, 12:05

 

29 квітня відбулася зустріч членів Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва на чолі з Головою Комітету О.Мережко з Головою комітету у закордонних справах Рийгікогу (Парламенту) Естонії М.Міхкельсоном, Головою комітету у закордонних справах Сейму Латвії Р.Колсом та Головою комітету у закордонних справах Сейму Литви Ж.Павільонісом.

Учасники зустрічі обговорили питання посилення двостороннього політичного діалогу, шляхи до посилення інтеграції України до ЄС та НАТО та проведення реформ в Україні.

Окрему увагу в ході зустрічі було присвячено обговоренню безпекової ситуації на сході України, а також в акваторіях Чорного та Азовського морів, порушенням прав людини на тимчасово окупованих територіях, ходу переговорного процесу в рамках Тристоронньої контактної групи та перспектив переговорів в Нормандському форматі.

Голова Комітету О.Мережко висловив вдячність литовським колегам за незмінну підтримку суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України та стратегічного курсу на інтеграцію в ЄС та НАТО.

У зустрічі взяли участь перший заступник Голови Комітету Г.Немиря, секретарка Комітету С.Бобровська, голови підкомітетів А.Шараськін і М.Іонова та членкиня Комітету І.Геращенко.