Дмитро Разумков ознайомився з планом реконструкції аеропорту “Вінниця”

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
26 лютого 2021, 14:58

 

Голова Верховної Ради Україна Дмитро Разумков у межах робочої поїздки до Вінницької області ознайомився з дорожньою картою реконструкції аеропорту “Вінниця”.

“Сьогодні багато уваги приділяється місцевим аеропортам. І Вінниця стоїть в пріоритетному переліку. Я сподіваюся, що ми зможемо виконати ті завдання, які держава ставила щодо розвитку авіасполучення між містами України”, - сказав він під час відвідання КП “Аеропорт Вінниця”.

За словами Голови Парламенту, у спеціальному фонді Державного бюджету на 2021 рік закладено понад 604 млн грн на реконструкцію злітно-посадкової смуги зазначеного аеропорту.

Разом з тим він наголосив, що виконання програми з реконструкції смуги залежатиме від наповнення Державного бюджету України. “Багато залежить від виконання бюджету. А тут відповідальність спільна - і наша, і місцевої влади”, - підкреслив він.

 

Довідково: Аеропорт “Вінниця” розпочав свою роботу у 1982 році. З 1992 по 2008 рік підприємство не працювало. Відродження авіаційної діяльності почалось у 2008 році, і за період до 2018 року кількість рейсів збільшилася з 36 до 1344.

Державна цільова програма розвитку аеропортів на період до 2023 року передбачає фінансування проекту “Реконструкція аеродрому КП “Аеропорт Вінниця”.