Дмитро Разумков запропонував створити робочу групу для врегулювання конституційної кризи

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
16 листопада 2020, 12:03

 


Протягом цього пленарного тижня Верховна Рада має об'єднатися та продемонструвати консолідовану позицію. Про це заявив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час онлай-включення на Погоджувальній Раді депутатських фракцій та груп.

 


Голова Верховної Ради відзначив, що Парламент швидко та консолідовано відреагував   на ситуацію, пов'язану із конституційною кризою. “Я впевнений, що необхідно перейти до другого етапу - створити робочу групу, яка б вже почала напрацьовувати ті законодавчі ініціативи, які  планувалися. Ми не можемо “займати позицію страуса” і робити вигляд, що ця проблема вирішиться без нас”, - зауважив Дмитро Разумков та закликав не гальмувати процес. 

 За його словами, Парламент продовжить ефективно виконувати свою роботу та напрацьовувати законодавчу ініціативу, яка б допомогла врегулювати ситуацію і вийти з цієї кризи.  “Законопроект 4304 був розроблений та підтриманий майже всіма політичними силами і фракціями. Я впевнений, що і сьогодні цей законопроект залишається актуальним”.

 “Ми повинні продемонструвати, що ми вміємо, можемо і знаємо як досягати результату”, - зауважив Голова Верховної Ради та висловив сподівання, що Парламент підтримає важливі рішення. 

 Крім того, Дмитро Разумков зазначив, що Верховна Рада має сконцентрувати зусилля і на боротьбі з коронавірусною  хворобою. Голова Парламенту побажав присутнім здоров'я, а тим, хто проходить випробування коронавірусом, - якомога швидшого одужання і повернення до нормального життя.