04 листопада 2020, 13:48
Законопроектом пропонується тимчасово до 31 грудня 2020 року:
дозволити зарахування на рахунок в системі електронного адміністрування податку на додану вартість суму коштів з погашення податкового боргу ПАТ "Укрнафта" за податковими зобов'язаннями з податку на додану вартість, задекларованими за звітні (податкові) періоди, починаючи з липня 2015 року/IIІ кварталу 2015 року, що підлягали сплаті до державного бюджету) та склалися станом на 1 серпня 2020 року та суму коштів від сплати грошових зобов’язань ПАТ "Укрнафта" з податку на додану вартість за операціями продажу (постачання) природного газу АТ "НАК "Нафтогаз України" в обсязі, необхідному для фінансування видатків, визначених пунктом 32 статті 14 Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”.
Порядок зазначеного поповнення рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість та порядок та строки перерахування коштів з рахунку платника у системі електронного адміністрування податку на додану вартість до спеціального фонду державного бюджету пропонується затвердити Кабінетом Міністрів України.
Проектом також пропонується визначити, що кошти, які надходять на поточний рахунок ПАТ "Укрнафта", відкритий органом Казначейства, в процесі проведення взаєморозрахунків, передбачених пунктом 31 статті 14 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік", та підлягають перерахуванню до спеціального фонду державного бюджету згідно з пунктами 11-13 статті 11 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік", є джерелом погашення податкових боргів ПАТ "Укрнафта".
Проект Закону зареєстровано за №4120.