Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України
19 жовтня 2020, 11:50

Відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, звернувся до усіх присутніх, та громадян України з проханням бути відповідальними по відношенню до себе і до колег і дотримуватись заходів безпеки у зв’язку із пандемією.

Він повідомив, що засідання Комітету з питань бюджету з технічних причин не відбулося, тому проєкт бюджету на 2021 не готовий до розгляду на засіданні у вівторок.

Дмитро Разумков закликав усіх долучитися до доопрацювання проєкту бюджету, щоб не було «бюджетної ночі».

Голова Верховної Ради запропонував на завтрашнє засідання такий порядок роботи:

З 10.00 до 10.30 виступи представників фракцій і груп. На 10.30 запланований виступ Президента України із посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України. Після цього пропонується розглянути проєкт Постанови «Про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії та нових біологічних загроз» (№4228). Також пропонується заслухати Міністра охорони здоров’я України щодо поточного стану справ із захворюванням на COVID-19.

Головуючий надав слово для виступу Першому заступнику Голови Верховної Ради України Руслану Стефанчуку, який зупинився на перспективах роботи на 2021 рік.

На засіданні виступила Заступник Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк, яка акцентувала увагу на необхідності дотримання заходів безпеки під час загострення пандемії.

На засіданні виступила Заступник Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк, яка поінформувала про стан готовності медицини до другої хвилі пандемії і підтримала створення національного штабу протидії коронавірусу.

Вона також акцентувала увагу на необхідності дотримання заходів безпеки під час загострення пандемії.

Олена Кондратюк нагадала, що 20 жовтня Всесвітній день боротьби із захворюванням на рак молочної залози і звернулася до депутатів із проханням завтра надягнути рожеву стрічку щоб привернути увагу суспільства до цієї надважливої проблеми.

На засіданні виступили очільники депутатських фракцій і груп, а також голови парламентських комітетів.

Головуючий закрив засідання Погоджувальної ради.