Пленарне засідання Верховної Ради України

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України
02 липня 2020, 15:17

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив ранкове засідання.

Дмитро Разумков зробив кілька оголошень. Він оголосив про входження народного депутата Сергія Євтушка до складу депутатської фракції "Батьківщина".

Головуючий також оголосив про створення у Верховній Раді міжфракційного депутатського об’єднання "Мінус 25 тариф. Стоп корупція", головою якого обрано народного депутата Андрія Деркача.

Із заявою від двох фракцій виступив народний депутат Артур Герасимов.

Народні депутати продовжили розглядати правки до проект Закону про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор № 2285-д.

Парламентарії розглядали правки за авторами.

У пленарному засіданні оголошено перерву.

Після закінчення перерви народні депутати продовжили розглядати правки до законопроекту про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор № 2285-д.

Після закінчення розгляду усіх правок до законопроекту головуючий поставив на голосування правки, на врахуванні яких наполягали народні депутати. За результатами голосування підтримані правки №722 і №3328.

На голосування були поставлені правки на підтвердження. Враховані правки №№ 1771, 1967, 1993, 2345, 2381, 2490, 2534, 2573, 3160, 3161.

За результатами голосування народні депутати підтримали усі правки, на неврахуванні яких наполягав народний депутат Вадим Івченко.

За результатами голосування народні депутати підтримали усі правки, на неврахуванні яких наполягав народний депутат Вадим Івченко.

Підтримані були правки, враховані Комітетом, на голосуванні яких наполягали народні депутати Ірина Геращенко, Ніна Южаніна, Олексій Гончаренко, Ганна Скороход, Сергій Соболєв.

Головуючий закрив пленарне засідання.