Верховна Рада України прийняла за основу проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури примусового виконання рішень"

19 березня 2009, 14:14

Publish

Проект (реєстр. № 2782) спрямований на вдосконалення процедури примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб).

З цією метою пропонується Закон України "Про виконавче провадження" викласти у новій редакції, а до Цивільного процесуального, Господарського процесуального, Кримінального, Кримінально-процесуального кодексів України, Кодексу адміністративного судочинства України та законів "Про державну виконавчу службу", "Про банки і банківську діяльність", "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" тощо внести зміни, які випливають з нової редакції Закону "Про виконавче провадження".