У Верховній Раді розпочав роботу дводенний практикум з галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування з питань управління земельними ресурсами

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України
12 березня 2020, 16:55

 

Захід відкрили Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко і Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Працівники головних юридичного та науково-експертного управлінь Апарату Верховної Ради України, Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування ознайомили учасників з базовими принципами законотворчої роботи та законодавчого процесу, правилами оформлення проектів законів та основними вимогами законодавчої техніки, особливостями здійснення експертизи законопроектів, а також розглянули шляхи підсилення комунікацій органів місцевого самоврядування з парламентом.

В рамках заходу відбувся круглий стіл за участю працівників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики; Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру; Асоціації міст України, під час якого учасники обговорили актуальні питання нормативно-правового забезпечення в сфері управління земельними ресурсами, обмінялися досвідом роботи.

Практикум який проводиться Апаратом Верховної Ради України разом з Комітетом з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Програма реалізується за участі Асоціації міст України в рамках проекту «ПУЛЬС», що впроваджується за підтримки USAID.

13 березня учасники продовжать свою роботу в Асоціації міст України, де обговорюватимуть проблемні питання земельної реформи.