Зустріч представників депутатської фракції ВО «Батьківщина» з Місією Європейської конфедерації профспілок

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
26 лютого 2020, 09:00

 

Секретар Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом Валентин Наливайченко та голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець проведуть зустріч зі спеціальною місією Міжнародної конфедерації праці, Європейської конфедерації праці та Пан’європейської регіональної Ради МКП (МКП/ЄКП/ПЕРР) на чолі з Генеральним секретарем ЄКП Лукою Вісентіні.

 

У рамках зустрічі обговорюватиметься питання про тотальний перегляд трудового законодавства України та солідарну підтримку українських профспілок у захисті гідних трудових прав працівників.

 

Місце проведення зустрічі: Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом, м.Київ, вул. Садова 3а, 6 поверх, кім. 620.

 

Додаткова інформація за телефонами: 067 742 04 03; 050 153 87 52

 

Вхід працівників ЗМІ за картками акредитації

 

Довідково: На пропозицію Конфедерації вільних профспілок України та Федерації профспілок України, Виконавчий комітет Європейської конфедерації профспілок (ЄКП) та 4-та Генеральна асамблея Пан’європейської регіональної ради (ПЄРР) Міжнародної конфедерації профспілок скерували до України другу спільну місію для оцінки змін, що відбулися останнім часом у соціально-трудовій сфері та ознайомлення з ходом реалізації соціальної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

 Спеціальна місія Міжнародної конфедерації праці, Європейської конфедерації праці та Пан’європейської регіональної Ради МКП (МКП/ЄКП/ПЕРР)  на чолі з Генеральним секретарем ЄКП Лукою Вісентіні перебуватиме у Києві 25-26 лютого 2020 року. У її складі: заступник Генерального секретаря МКП Оуен Тюдор, Генеральний секретар Європейської федерації профспілок громадського обслуговування Ян Віллем Гудріаан, Виконавчий секретар ПЄРР Антон Лєппік, а також керівники низки національних профоб’єднань країн ЄС.

Європейська конфедерація профспілок є визнаним соціальним партнером на рівні Європейського Союзу, з яким постійно проводить консультації Єврокомісія.