18 березня 2009, 10:32
Законопроектом (реєстр. №2789) пропонується врегулювати процедурні відносини, що виникають під час діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, інших суб´єктів, які згідно з законом уповноважені здійснювати владні управлінські функції щодо забезпечення реалізації та захисту прав і законних інтересів осіб та виконання ними визначених законом обов´язків, а також регламентувати процедури розгляду адміністративних справ.
Під час обговорення члени Комітету підтримали нагальність врегулювання суспільних відносин шляхом уніфікації та зведення в єдиний кодифікований нормативно-правовий акт всіх адміністративних процедур.
Водночас, народні депутати висловили окремі зауваження до нього. Зокрема, на думку народних депутатів, проект потребує суттєвого доопрацювання з урахуванням зауважень і пропозицій, висловлених у відповідних висновках Верховного Суду України, Вищого адміністративного суду, Вищого господарського суду, Інституту законодавства Верховної Ради України.
За підсумками обговорення, Комітет ухвалив рішення рекомендувати парламенту прийняти проект за основу та доручити профільному комітетові підготувати його до другого читання з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій суб´єктів права законодавчої ініціативи.