06 листопада 2008, 11:00
ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ПРЕС-СЕКРЕТАР ГОЛОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ
Повідомлення для ЗМІ
6 листопада 2008 року
Міжнародний валютний фонд надає Україні кредит в розмірі 16,4 мільярдів доларів. Таке рішення було озвучено на засіданні Ради директорів МВФ у м. Вашингтон (США) за участі Голови Верховної Ради України Арсенія Яценюка.
За словами Глави Українського парламенту «рішення Міжнародного валютного фонду є надзвичайно позитивним сигналом для всіх інших міжнародних інвесторів».
Під час розмови з представниками МВФ, Арсеній Яценюк запевнив своїх співрозмовників , що надані кошти будуть використовуватись максимально прозоро.
«Я сподіваюся на те , що Україною буде використаний зовсім незначний ресурс з виділеного кредиту . Адже основне завдання цих коштів це підтримка обмінного курсу України та її платіжного балансу. Цей кредит має бути спрямований на розвиток української економіки», - зазначив Арсеній Яценюк.
Голова Верховної Ради України наголосив на тому, що «це було взагалі перше рішення Ради Директорів Міжнародного валютного фонду з подолання фінансової кризи і це сталося на прикладі України».
Нагадаємо: 4 листопада 2008 року Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк терміново відбув з робочою поїздкою до м. Вашингтон (США) з метою проведення переговорів щодо надання Україні кредиту від Міжнародного валютного фонду.