24 жовтня 2008, 17:08
У П´ЯТНИЦЮ, 24 ЖОВТНЯ, ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Пленарне засідання відкрив заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко. Повідомивши, що зараз тривають консультації "в уряді, у Президента і у фракціях", а о 1030 розпочнеться Погоджувальна рада лідерів фракцій у Голови Верховної Ради Арсенія Яценюка, М.Томенко оголосив перерву до 1130, а потім продовжив її до 1300.
Після перерви Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк поінформував про результати роботи Погоджувальної ради. Він зазначив, що у парламенті зареєстровано шість законопроектів на тему подолання наслідків світової фінансової кризи, однак жоден з них "не має вотуму довіри". Для того, щоб одержати результат, а саме: - поставити на голосування закон і прийняти його в цілому, на думку А.Яценюка, "було прийнято єдино правильне рішення": підписано розпорядження про створення робочої групи "для уніфікації всіх шести актів законодавства в один і внесення його на розгляд парламенту". Для вирішення цього питання, зазначив головуючий, необхідно проголосувати зміни до календарного плану засідань Верховної Ради України і наступний тиждень зробити пленарним.
А.Яценюк наголосив, що результативне голосування з даного питання є дуже важливим. "Нерезультативне голосування буде мати наслідком зрив переговорного процесу з міжнародними фінансовими організаціями", - підкреслив він.
Винесену головуючим на голосування Постанову "Про внесення змін до календарного плану проведення третьої сесії Верховної Ради України шостого скликання" (реєстр.№3313) парламент підтримав (за 368 голосів).
Після цього пленарне засідання було оголошено закритим.
Відповідно до щойно зміненого календарного плану проведення третьої сесії, наступне пленарне засідання має відбутися у вівторок, 28 жовтня.