А.Парубій: «До Парламенту надійшли подання від Генерального прокурора України про надання згоди Верховної Ради України на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва та Дмитра Колєснікова»

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
18 вересня 2018, 17:31

 

Під час вечірнього пленарного засідання у вівторок, 18 вересня, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що до Парламенту надійшли подання від Генерального прокурора України про надання згоди Верховної Ради України на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів України Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва та Дмитра Колєснікова.

Андрій Парубій поінформував, що невідкладно передає ці подання на розгляд Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту. «Я переконаний, що ми маємо підтримати подання Генеральної прокуратури своїми голосами. Моя позиція лишається незмінною – якщо народний депутат невинен, він зможе, як і будь-який громадянин, довести свою невинуватість в суді. Зараз я повідомляю про те, що всі подання невідкладно подаю на розгляд до регламентного Комітету», - сказав Голова Верховної Ради.