Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня журналіста

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
06 червня 2018, 05:00

 

Дорогі друзі!

Щороку 6 червня ми традиційно відзначаємо День журналіста.

Професія журналіста є дуже важливою та почесною в кожному демократичному суспільстві. Журналісти не лише шукають та поширюють інформацію, вони є борцями за свободу слова.

В Україні в умовах гібридної війни сучасні журналісти стали справжніми бійцями інформаційного фронту. Росія здійснює агресію проти України у всіх можливих формах. І ця агресія не лише військова. Окупант проводить проти України справжні інформаційні атаки та диверсії. І в цій війні українські журналісти боронять нашу країну своєю головною зброєю – словом.

У цей день по особливому хочу привітати та подякувати воєнним кореспондентам, які щодня, ризикуючи власним життям, працюють під ворожим вогнем, аби українці отримували чесну, збалансовану та своєчасну інформацію з фронту, де наші воїни захищають мир, цілісність та Незалежність України.

Журналісти на передовій – і чоловіки, і жінки – віддають для перемоги не менше за наших воїнів. Багатьох із них я маю честь знати особисто.

Щиро дякую всім українським журналістам за відповідальність, компетентність та патріотизм у боротьбі з фейками та ворожими інформаційними атаками.

Бажаю всім журналістам щастя, здоров’я, натхнення, оригінальних творчих задумів та нових досягнень у нашій спільній праці задля успіху та перемоги України.