02 жовтня 2017, 15:34
Він наголосив, що масштабне будівництво та модернізація інфраструктури всередині країни зроблять металургію менш залежною від зовнішніх ринків. Державне ж сприяння експорту суднобудування, вагонобудування, машинобудування, авіапрому, оборонної галузі створить стабільний попит на метал і значну додану вартість.
«Індустріальні парки, експортно-кредитне агентство, формула держзакупівель “Купуй українське, плати українцям”, безкоштовне приєднання до інженерних мереж – інструменти реалізації такої стратегії, яка зробить міцнішою і українську металургію, і всю промисловість. Ці та інші складові промислового пакету реформ треба впроваджувати в життя невідкладно», - сказав Віктор Галасюк.
За його словами, металургійна галузь стабілізує курс гривні та стримує інфляцію, забезпечує зайнятість населення та податки для держави. «Металургію треба захищати і розвивати. Це фундамент, на якому можна розбудовувати інші індустрії. Створювати нове, не руйнуючи існуючого. “Металургійний закон”, який ми двічі провели в парламенті, це якраз – захист, тактика, антикриз. Підвищення вивізного мита на металобрухт втричі успішно спрацювало – заводи з сировиною, люди з роботою, армія з технікою та зброєю», - сказав голова Комітету.