Голова Парламенту: Вперше за багато років ми увійшли в бюджетний процес згідно з передбаченим законом терміном

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
21 жовтня 2016, 18:07


"Важливим цього тижня був і бюджетний процес. Нинішньої осені, вперше за багато років, ми увійшли в бюджетний процес згідно передбаченого законом терміну, і в четвер ми розглядали пропозиції бюджетного комітету», - наголосив А.Парубій у п’ятницю у підсумковому інтерв’ю телеканалу «РАДА» і додав, що «уряд, бюджетний комітет, парламентарії надзвичайно активно і системно працювали над тим, щоб підготувати цей документ, і у термін до 20 жовтня подати пропозиції».

«Для мене було прерогативою і ключовим моментом-  збереження тієї суми, яка передбачена на безпеку і оборону», - сказав А.Парубій. Це, нагадав він, 5% ВВП – 129 мільярдів гривень. У рекомендаціях бюджетного Комітету і парламенту до Уряду ця цифра була збережена і підтримана депутатами.

«Те, що ми змогли проголосувати після дуже тривалого обговорення, після ґрунтовного і системного розгляду тих пропозицій, я вважаю великим успіхом не тільки парламенту чи уряду, а в цілому держави, і я певен, що бюджетний процес рухатиметься так і надалі», - зазначив Голова Парламенту.