Андрій Парубій: Блок законопроектів з питань безпеки має на меті забезпечити соціальний захист наших воїнів на передовій

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
21 жовтня 2016, 17:30


Серед найголовніших питань, які розглядалися цього тижня - питання національної безпеки, бюджет і міжнародні ініціативи. Про це Голова Верховної Ради України А.Парубій  сказав у п’ятницю у підсумковому інтерв’ю телеканалу «РАДА».

А.Парубій підкреслив, що «блок питань безпеки був важливим, бо розглядався законопроект, який має на меті забезпечити соціальний захист наших воїнів на передовій: в країні, яка веде війну, важливо, щоб хлопці знали, що у них є захист, що повернувшись вони матимуть соціальний захист».

За його словами, схвалено закон, який передбачає: забезпечення добровольців АТО такими ж пенсіями, як і військовослужбовців; забезпечення пенсіями дружин-вдів, чоловіки яких загинули, і які мають на утриманні дітей; звільнення від військової служби тих військових, які мають на утримання дітей-інвалідів.

«Ці закони, будучи законами зі сфери безпеки і оборони, несли і велику соціальну відповідальність. Було приємно, що у питаннях безпеки і оборони зал об’єднується і діє злагоджено», - наголосив Голова Парламенту.